Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý nový PC

Zdravím, mám cizím člověkem poskládaný nový PC ( CPU Intel Celeron D CPU 3.20 HGz, NVIDIA GeForce GT 610 , 4 GB Ram, Windows 7 ultimate 32bit, ZD MSI G41 M-P26, zdroj 400w

Počítač pomalu nabíhá, celkově je zpomalenější, videa na youtube se nehorázně sekají, videa v hd kvalite v powerDVD skoro nepřehratelné.. hrozně se seká. Zdá se mi, že můj notebook HP windows 7 enterprise, CPU Intel Core 2 Duo T6570 2.1 GHz, 2gb ram a nějakou základní grafikou ( levný notebook) je rychlejší..

Chtěl bych se zeptat na Vaše názory čím by to teoreticky mohlo být. Děkuji

Zkousel jsem prehrat normalni 1,5 G film
sirka ramecku 1280
vyska 720
rychlost dat 1190 kbps
frekvence snimku 23/s
a zatížení kolem 40% a bez sekání
8 gb blue ray to těžce seká zatížení 70- 100%

ale blue ray vem čert, když jsem teď zapl externí HDD PC se hryzlo na bezmála 10 vteřin a youtube a ostatní videa na internetu jsou ještě větší sekačka než blue ray.. a internetem to není

Mam Intel Pentium 4 3,2GHz Prescott, to je vykonove tvemu procesoru na pocitaci velmi podobne a mam notebook myslim s procesorem Intel Core 2 Duo T6500, no proste neco hodne podobneho jako ty. Na pocitaci jsem nikdy 720p video plynule neprehral ani pod WinXP ani pod linuxem. Na notebooku se mi trhal v nekterych scenach jeden film v 1080p, jinak vse bezelo plynule, takze na tom budes podobne.