Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Půjde mi BF 4 na plné detaily?

Dobrý den chtěl bych se vás zeptat jestli mi půjde Battlefield 4 na plné detaily a popřípadě co bych mohl vyměnit v mé PC sestavě.

Moje sestava
Základní deska : GIGABYTE P67A-D3-B3
Chipset : intel p67 (cougar point) b3
Procesor : Intel(R) Core(TM) i5-2380P CPU @ 3,10GHz
Grafická karta : nVIDIA GeForce GTX 560 SE
Ram : 4 GB
Hard disk : SATA 6Gb/s - WDC WD10EALX-009BA0 (1000 GB, 32767KB)
Operační systém : Windows 7 Ultimate

Předem moc děkuji za Váš čas a rady.

nejsem ždáný odborník ale podívej se na Amd Grafiky, Poměr Cena/Výkon je lepší než u Nvidia-(nevim jak se to píše)
A Cpu to nevím polde me By to mohlo být dostačující, Dyžtak skuz navíšit na cecnu ungradu a kup si intel i5 3570k (nataktuješ si ho)
sorry pokud jsem neco napsal špatné nevyznám se v Pc atd ale snad sem poradil :-)

To bude všechno oříšek :D Na téhle poradně mi píšou že potřebuji lepší procesor a grafiku a na druhé že mi stačí jen lepší grafika že procesor je ok tak nevím :D Ale kdybych měl procesor za 6 000, Grafiku za 6000 a ještě chipset tak to bude taky alespon rok trvat nez našetřím :D Protože zatím jen mohu chodit na brigády (studuji :D)