Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestala fungovat webkamera v notebooku

Ahoj, zničehononic mi v notebooku(lenovo thinkpad)) přestala fungovat webkamera. Když zapnu skype, nebo zkusím kameru v notebooku objeví se místo obrazu jen šedé okno s přeškrtlým foťákem. Poradte mi prosím čím to může být, nemůžu ani najít v nastavení kde se nastavuje webkamera. díky!

Ahoj, mě to dělá taky, píše mi to, že webkameru využívá jiná aplikace.Žádnou ale puštěnou nemám. Zjistil jsem, že mrdkosoft defender se nějak vypnul. Dal jsem tam ted yavast a zjistil mi 25 infikovaných souborů. Webkamera se ale nerozjela. U minulého počítače se mi tohle stávalo po některých aktualizacích, přestala fungovat webka, wifi nebo bt.