Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava kolem 22tisic

Dobry den, chtel bych trochu poradit. Chci novy pc, nepotrebuju extra herni masinu, ale taky ne "plecku s klickou na nakopnuti". Moje vize je asi tato http://www.czc.cz/1g8rd2h89gjli8kgtcpfrpr6j5/sezna m , ale nejspis nebude moc vyvazena.
Nevím jakou grafiku tak tam mam tri. prvne sem chtel do 5k, ale tedka nwm. Samozrejme byl bych asi radsi kdybyh se vesel do tech 5k.
skrin a disk mam, ale budu rad kdyz mi nejakej nad ramec doporucite.(dokoupim po vanocich)
moc dekuji za rady.

Nevím co je "nwm", ale:
- hnusné zubaté paměti s napětím nad specifikace JEDEC - špatně!
- To SSD je sice "nádhera" (ironie), ale 1T WD Blue by stačil, 250GB WD Velociraptor ještě lépe.
- monitor je věc, na kterou se dlouho kouká! Placka musí být kvůli ergonometrii polohovatelná! I frikulínkům se nakonec krční páteř později sladce pomstí. V tomto vlákně je odkaz na rozumný monitor od Dellu.
- Saphire R9 270X z toho seznamu.
- "--chybí skříň--" - aha, ta je, ale jaká, aby se to tam vůbec vešlo. a operační systém - předpokládám redmondský os. Pokud OEM, pak kvůli tomu ten nejlevnější HDD, nebo aspoň ten 1TB WD Blue za cca 1 400,- Kč.

Pokud netřeba os a HDD, pak jednoznačně WD VelociRaptor BH - 250GB a paměti třeba: Crucial Ballistix Tactical 8GB - jednoznačně max 1,5 V a bez dvoupatrových chladičů, co vadí věžovým chladičům. Skříň si změřte! Aspoň šířka 190 [mmm] a více pro chladič a karta je dlouhá 308 [mm]!
Dodatek:

monitor za 6tisic to me naboura dost rozpocet

Pokud máte nějaký monitor, pak bych si ho zatím nechal a došetřil na ten Dell, monitor "vydrží" více HW konfigurací a je to periferie, na kterou se kouká.