Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna tiskne jen fotky

Zdravím, prosímvás, když dám tisknout dokument z excelu nebo čehokoliv jiného (open office, stránka z googlu), vyjede mi prázdnej papír. Když dám tisknout fotku, vyjede fotka. Co s tím?
Canon MG5250, Windows 8

Musím natisknout věci do práce, kdyby někdo mohl odpovědět rychle, dostane zlatýho bludišťáka. Díky

Máš tam pravdepodobne 2 zásobníky na čierny atrament, jeden slúži na text, druhý na fotky a ten z ktorého sa tlačí text je asi prázdny. Toto isté robia aj Canony čo mám v robote. A navyše majú hrôzostrašnú spotrebu.

Takže buď vymeniť náplň alebo to tlačiť ako obrázky.