Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Využití procesoru-Flash player?

ahoj, už delší dobu mám, ikdyž je pc vklidu, vytížení procesoru kolem 8% s tím, že občas to třeba na sekundu vylítne na 30. Zkoušel jsem programy typu ad-adware v nouzovém režimu, jak jsem se tu dočetl a myslím že to našlo 1 problém, který se vyřešil, ale problém přetrvává. Mohl by mít souvisltost ten flash player? Viz screen
suini.png

Zároveň když zapnu správce uloh využití je třeba 40%, hned po zapnutí to spadne na těch cca 8- to není normální že ?

tak 10x spuštěný flash player vidím poprvé.

naopak malé okno správce úloh roztažené na fullscreen, a přesto je sloupec s názvy procesů neúplný, sloupec procesů není setříděn podle % zatížení cpu, není vidět ani cesta k programu, zřejmě ani nejsou zobrazeny procesy všech uživatelů - to tu vidím denně.
já to říkal, že z používání windows se blbne.

Zároveň když zapnu správce uloh využití je třeba 40%, hned po zapnutí to spadne na těch cca 8- to není normální že ?

normální je zobrazit si, který proces to dělá.

Omlouvám se v pc se nevyznám, nevím ani jak zobrazit cestu k programu, přikládám alespoň druhý screen se všemi uživateli podle zatížení procesoru
su.bmp
Ten flash player vůbec nechápu, pravděpodobně se tolikrát zapne kdo ví kdy při používání firefoxu, po startu PC tam není. Občas se mi stává že firefox "neodpovídá" a musím postupně ukončit většinu těch flash playerů- dělá to jeden z nich, poté se tam stejně zase všechny objeví.. :-/

Asi jsem to špatně napsal, prostě nevím stav vytížení, zapnu správce uloh, kde rychle zahlédnu číslo třeba 41% které hned spadne třeba na 5% a pak už se to k tak vysokému číslu při zapnutém správci nedostane. Nemám tušení jak tedy přijít na to co to dělá.

ještě doplním: když to mám seřazené podle procesů, tak nečinné procesy systému a WMI provider host jsou stále stejné, pod nimi lítají stále procesy svchost(je tam až 4x)explorer a taskmgr .. nevím jestli to má nějaký vliv

po startu to pravděpodobně očuchává nové aktualizace - ať už windows nebo nainstalovaných aplikací. když to brzo spadne, je to ok. já přesto takové automatické znefunkčňovače zakazuju.
šlo by si dát zástupce správce úloh (taskmgr.exe) do "po spuštění", ať člověk může hned začít hledat. ale to má význam jen kdyby byl s něčím problém.

zkusil jsem ve firefoxu spustit přehrávání 3 videí najednou, zvětšilo se mi procento vytížení cpu a zabraná paměť pro "plugin-container", ale žádných x flash playerů v paměti není.
pak je otázka, kde se ty procesy flash playeru v paměti vzaly - pozůstatek 10 pokusů o instalaci?

jinak na blokování otravného flashe používám flashblock. (díky tomu ani nepotřebuju adblock)

jedna technická:
formát .bmp je jen pro masochisty a sekretářky, klikám na něj jen omylem, jinak takové příspěvky ignoruju.