Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový wifi router

Dobrý večer,

potřebuji poradit, jaký wifi router koupit. Stačí obyčejný, cenově nenáročný, dosah tak 20 metrů, budu připojovat tiskárnu, notebook a telefon přes wifi. Teď jsem měl D-link (dir 300) sračku která nepochopitelně odešla (možná), takže cokoliv co vydrží.

Předem díky za odpovědi

/edit Mimochodem, kdyby měl někdo radu, ten router od d-link - svítí kontrolka že je zaplý, ale ostatní kontrolky že je připojený k pc nesvítí, reset nepomáhá, odpojen byl na 24h., jednou se mi zázrakem povedl nahodit, ani nevím jak, a dostal jsem se na jejich ip kde je veškeré nastavení, tam se to ale seklo, takže jsem router odpojil, zapojil a opět svítí jen power button.

5db anténu má ve výbavě wr741nd
dosah přes zdi ti nikdo na světě nezaručí, už za tou první se nejspíš budeš muset spokojit s pomalým géčkem.

tiskárna přes wifi? špatný vtip. levné modely nemají vlastní tiskový procesor a potřebují poslat už hotovou grafickou podobu stránky - což zahltí už tak mizerně propustné wifi připojení.

(dir 300) sračku která nepochopitelně odešla

možná jen chcípnul napájecí adaptér. pokud ta věc ještě routeruje přes kabel, je to jasné.