Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno slot-in

Co je to u DVD mechaniky vkládání slot-in? Má ho Panasonic SW-9585 DVD+-R/+R DL/+-RW/RAM Super Multi Drive 16x, jen nevím jestli je na média i v catridgi. Dík:-)

No cartdridge se nedají použít ani s normálníma DVD páličkama s podporou DVD-RAM. Nebo sem mimo ? U štěrbiny se nedají se použít 8cm média...Jinak šterbinová mechanika je fajn můj první panasonic dvdrom ještě funguje /i když dopočívá v šuplíku) a nikdy jsem u ní neukopl šuplík :-)