Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyčištění PC - vysavač, kompresor

Zdar,
kdysi mi tu nekdo radil koupit na cisteni pocitace vysavac s moznosti foukani. Ted jsem se k tomu konecne dostal a nikde nemuzu zadny sehnat, nasel jsem na Mallu jen nejaky Zelmer za skoro 3.000,- coz je moc. Chtel bych teda poradit nejaky mensi a levny vysavac, ktery by zvladl i vyfoukat PC od prachu, abych nemusel kupovat stlaceny vzduch, leze to do penez.
Alternativou je nejaky maly vykonny a levny kompresor, kterym by se dalo pohodlne vyfoukat PC, budu rad kdyz nejaky doporucite.

Dik.

Ano, on to tehdy doporucoval a tento, mozna ho koupim, akorat ho ma jen ta firma z odkazu s pro me problematickou dopravou pres PPL.

Kdyby tedy mel nekdo jeste navrh nebo primo odkaz na kompresor za maximalne podobnou cenu?