Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako nastavit na Nokii 6233 zobrazovanie casu hovoru pocas hovoru?

Zdravim. Neporadil by mi niekto ako nastavit na Nokii 6233 zobrazovanie casu hovoru pocas hovoru tak, aby som nemusel chodit pocas hovoru do menu->dennika->trvanie hovoru?
Neviete ako nastavit aby sa podsvietenie displeja tak rychlo nevypinalo? Ako nastavit prezeranie obrazkov na cely displej hned ako nan kliknem, aby som nemusel davat volby->zobrazit cely displej.
Dik za rady.

no nejsem si jistej, ale na 99,9% to nokia neumi. mam 6230 a nikde jsem to nenasel, pouzivam to u SE, ten to ma, ma to i siemens, ale jinak nevim. no vlastne to nepouzivam kvuli delce hovoru, ale poznavam podle toho, ze nekdo na druhym konci zvedl tel. kdyz ho nemam zrovna u ucha a tak jsem si na to zvykl, ze mne to u nokie chybi:-)