Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivirus pro firmu

Zdravim,
jsme mala firma mame v kancelari 4pc.
CHtel jsem se zeptat jaky antivirus by jste mi doporucili zakoupit ESET, nebo AVG?
Vim ze tisic lidi tisic nazoru,presto budu rad kdyz mi poradite.
Jde mi o to ktery je spolehlivejsi a nezpomaluje moc pc
Dekuji

ne, ten ms krám je zdarma, je od ms a ne od specialisty na viry.

na druhou stranu: bohatě stačí na běžný spyware, který si běžní bfu instalují.
nemá žádné zbytečné nastavení, do kterého by ty lamy rýpaly a furt jsi za ně něco řešil.
nemá nesmyslné blokování síťových funkcí, které je občas problematické.

ty vybavenější antivirové balíky jsou na výkonu pc poznat, poznáš to na kopírování souborů i na načítání stránek. ale někdo ten pocit sucha a bezpečí za cenu degenerace výkonu miluje.

Můžu potvrdit, dal jsem ho na velmi staré PC a uživatel v pohodě funguje. Fakt je, že je to ukázněný uživatel, který PC používá pouze k práci a neleze po všech čertech. Čas od času disk zkontroluji pod mým systémem a za poslední 3 měsíce zcela bez nákazy od dne instalace.