Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DVD-DivX přehrávač okolo 1500,- Kč

Hledám viz %subj% (ocením osobní reference) s tím, že bych rád:

- podporu českých titulků (SUB, SRT v CP1250)
- podporu QPEL
- podporu DivX 3.11 až 5 a Xvid

jednoduše něco jako jsem našel zde: http://pc.poradna.net/question/view/42693-dvd-divx- prehravac-za-dobrou-cenu
Bohužel čas oponou trhnul, inovační kulička trusu se valí dál, a tenhle model už není na trhu.

Našel jsem "následovníka": d-56926 - má někdo zkušenosti?

Tu Mantu si nedavno koupil kamos. Jeho spokojenost nad vcelku naslapanym playerem ale zesnula pri testu mechaniky - je to ta nejvybiravejsi vec v teto casti galaxie a prilehlych hvezdokupach (jeho slovy). Zere mu to jen ta nejlepsi media, navic palena polovinou az ctvrtinou rychlosti, erwa se sekaji vsechna. Neznackova (echm, neverbatimy, netedekacka) to po cca peti minutach naprosto zasukuji. Je mozne, ze je to HW chyba konkretniho kousku, ale...

Ja mam stoleteho Panaka (nezere DivX), ale prehraje i vicko od konzervy. Zkus navrtat koleno a mrknout na znackove prehravace...