Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server je zaneprázdněn

Ahoj mám problém.Vždycky se mi oběví při bootu takové okno a nevim jak ho dát pryč.Mám Windows 7 home premium service pack 1.to okno mi píše Server je zaneprázdněn tuto akci nelze dokončit,protože druhý program je zaneprázdněn kliknutím tlačítka přepnout aktivuje zaneprázdněný program a odstraňte chybu Přepnout Opakovat jak to mužu dát pryč?Opakovat a přepnout jsem zkoušel,ale nic vždycky mi to jde pryč až tak po 1.minutě

Zdravím, vrátil bych se k tomuto nevyřešenému dotazu.
Před cca měsícem mi na NB taktéž začalo po startu Win vyskakovat okno se zprávou Server je zaneprázdněn. Okno obsahuje 3 tlačítka, Přepnout, opakovat, a storno (které je ale zašedlé). Samotná zpráva se týká AVASTu. Nikdy dříve se zpráva neobjevovala a to Avast používám už pěknou řádku let.
Abych upřesnil zprávy od kolegů v tomto vláknu, okno (zpráva) zmizí v okamžiku kdy se PC připojí na internet.

Zajímalo by mně tedy zda, je možné toto okno nějak odstranit.
Díky za info!

Ten kram sa urcite chce aktualizovat. Tak si v tom vypni aktualizacie (ale potom aktualizuj rucne alebo co). Idealne je taketo kramy uplne odinstalovat, stejne su k nicomu.

P.S. ak by to bolo az po spusteni programu z msconfig, tak tieto sa tusim nejak daju nastavit na spozdene spusteni, skus si to vygooglit.

Včera jsem tomu věnoval hodinu - na závěr té hodiny plné snahy a úsilí o vyřešení proběhla odinstalace Avastu a instalace AVG Free. Efektivní budou oba produkty stejně, jen to AVG nesežere půl procesorového výkonu.
edit: abych nezapomněl - odinstalace samozřejmě neproběhla korektně, takže jsem musel do Nouzáku a spustit nějaký ten Avast cleaner, nebo jak se to jmenuje.

To bude asi nějaká fíčura od Avastu, která je tak pilná, že kontroluje operační systém už při samotném jeho zavádění (co kdyby to M$ nějak podělal). Avastu přidělat ještě program Malování a už je to univerzální software pro počítač, dalšího netřeba! :-D