Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootable Win XP

Snazil som sa podla navodu z nebootovatelneho XP vytvorit bootovatene, ale zasekol som sa v poslednom kroku. Co treba urobit?

Open a command prompt, go to the d:\bcd folder and run:
For Windows XP Home edition: bcd wxphome.
For Windows XP Professional: bcd wxppro.
This will build the (bootable) ISO image and burn it to your recorder.
Done!

(Cely navod: wxp)

Open a command prompt = spusť "příkazový řádek", tj. Start-spustit-cmd
go to the d:\bcd folder = v příkazovým řádku napíšeš d: a potom cd bcd (místo d: si doplň svoje označení disku, na kterým máš ty data)
run: Windows XP Professional: bcd wxppro = v příkazovým řádku napiš bcd wxppro

To je všechno.

Pavel