Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit Win 7 ani nouzový režim

Zdravim ,prosim o radu. Při zapnutí se při načítání Win 7 sekne a nelze dál nic dělat pouze reset. Po resetu dam spustit možnosti obnovení systému a zde oprava spouštění systém, kde se samozřejmě na nic nepřijde. Při spuštění nouzového režimu se load zasekne u načteno: \windows\System 32\Drivers\aswRvrt.sys Hledal jsem všude možně, ale nevím co s tím . Už mě napadá maximálně format a instalace nových win. Tomu bych se chtěl ale vyhnout. Diky za odpověď

Nechal jsem to jet déle, ale žádná změna. Nouzový režim se nespustí. Win se nenastartuje Jediné kam se dostanu jsou možnosti obnovení systému. -příkaz.řádek, obnovení systému atd. ctrl alt del nereaguje ale kurzor normálně jde. nejspíš nic nevyřeším. Je to docela záhada. Díky za tu radu