Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jen jeden standartní účet

stala se mi nemila věc. Mám vytvořen učet, kterému jsem dal práva pouze "user". Nyní nicméně nemůžu nic dělat. když chci cokoli instalovat, nebo třeba i změnit nastavení účtů, tak se mi spustí UAC, kde mám zadat Admin heslo a potvrdit. Problém je v tom, že není kam to heslo zadat. Než jsem přiřadil pouze práva "user" tak vše fungovalo, jak má. Pomohlo by mně, kdybych se mohl přihlásit jako Administrator, ale bohužel nevím, jak to mám udělat, když se nedostanu na nastavení učtů.

tento příkaz samozřejmě funguje už od xp. neslouží ke změně typu účtu (users, administrators), jen k výběru toho, kdo se default přihlašuje.
pak by to co popisuješ konečně začalo dávat smysl: nezměnil sis admošské oprávnění, jen ses přihlásil do jiného účtu.
výpis:

net users

je pochopitelné, že "control userpasswords2" od uživatele pozaduje zadání admošského přihlášení, pokud je spuštěn z omezeného účtu. pokud ti jde spustit, celou dobu jsi byl admoš.