Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmrznutí prohlížeče (Explorer, Mozilla, Chrome)

Dobrý den, mám takový problém, že už cca 3 týdny mi zmrzne kterýkoliv z internetových prohlížečů (Explorer, Mozilla, Chrome) a to zejména v případě, když chci rozbalit roletovou nabídku zobrazenou na konkrétní stránce. U Exploreru se mi to stává nejčastěji. Mám dojem, že to vzniklo některou z aktualizací (Windows 7 ??), protože na druhém stejném notebooku (u manželky) od té samé doby vzniknul identický problém. Děkuji za rady.

To je divné, roletky jsou udělány buď pomocí PHP (na straně serveru), nebo javascript (každý prohlížeč si to dělá po svém) + CSS. To vypadá na globální problém. Pokusil bych se najet do nouzového režimu a vyzkoušet to tam. Jinak přes bod obnovení se vrátit v čase před vznik problému.