Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI a PC

Zdravím
Mám takový problém propojil jsem pc s TV LG 32LE4500 přes HDMI a obraz je rozmazany a není roztaženy přes celou plochu TV v nastavení se mi to nikde nepovedlo sprovoznit neví někdo co s tím..?

Tak já nemám nic rozmazané, jednak mám normální televizi a jednak u HDMI vypnuté přepočítávání obrazu. Mimochodem, mám "automatické" hodnoty, na kterých se mezi sebou "dohodla" grafická karta a "zobrazovadlo". V návodu TVP musí být akceptovaná rozlišení a frekvence.