Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon LG- nastavení hlasitosti budíku

Dobrý den.
Dnes ráno jsem zaspal. Důvod byl, že mě nevzbudil mobil, zvonil totiž hrozně slabě. Záhadou mi je ,proč jindy zvonil nahlas a až teď zvoní potichu. Nemohu vůbec přijít na to, jak budík zesílit. I jeden kluk v práci to asi dvacet minut zkoušel a nepovedlo se mu to. Jde pouze změnit melodie budíku, ale hlasitost prostě ne. Hlasitost vyzvánění příchozího hovoru nastavit jde.Nevíte někdo,jak nastavit tu hlasitost
Jedná se telefon LG, žádný bližší popis tam není,např. nějaké číslo atd. Je koupený asi před dvěma lety za cca 800kč.
Děkuji za rady

Je to s androidom? Ak ano tak tam kde nastavujes budik tak scrollujes uplne nadol a tam je posuvnik na hlasitost. Alebo ak neni tak skusil by som nastavit budik nech zvoni o minutu, a pocas zvonenia mackat bocne klavesy mobilu pre hlasitost. Ked nic tak este by sa dalo odzalohovat si kontakty a resetnut mobil na vyrobny stav, byva to v kazdom mobile kdesi v menu. Je aj mozne ze tam je nejaka HW zavada.