Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení internetového připojení

Zdravím. Chtěl bych se zeptat na jednu zásadní drobnost při sdílení:
[http://img374.imageshack.us/img374/3879/mainwifips3 .png]

Jak je vidět chci nasdílet internetové připojení pro více sítí.
Naštěstí obvykle nepoužívám obě zároveň. Potíž mám ale v tom, že stejně "Bezdrátové připojení k síti 5"
nemohu přepsat třeba na to: Připojení k místní síti a nasdílet to tak do LAN.

Nevíte někdo jak na to ?

mi "sdílení netového připojení" připadá jako nejnepraktičtější chobotovina, co šlo vymyslet.
navštiv nějaký krám, v tuto hodinu zřejmě poloprázdný kriplmarket, a odnes si odtamtud router.
já vím, ten první pc mohl mít veřejnou adresu, ale kdo se s tím má síťovat :(