Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Generovani VGA signalu

Zdravim

Potreboval bych od vas pomoc s mou maturitni praci ktera je na tema generovani VGA signalu.
Bude to pomoci mikroprocessoru ATmega88 v jazyce C

nechcu od vas aby jste za mne psali program jenom jestli by jste mi neposlali odkazy na nejakou literaturu ohledne VGA signalu
je jich stovky na googlu nevim kterou vybrat nemusi byt v cestine i kdyz by to s vyhodou :)

lamu si hlavu nad posledni veci a nemam tuseni jak udelat vodorovny pruh nema nekdo nejaky tip ?

ale jo tipnul si spravne stacilo X=480 rozdelit po dvou na 240 a v kazdem zmenit barvu diky moc.

jeste jedna posledni vec ze to obcas problikne ale to jenom na mojem monitoru doma kdyz to skusim jinde funguje to normalne.muzu to nejak ovlivnit nebo je to kvuli elektroniky monitoru a nepresnosti mojeho signalu ? (doba trvani prikazu a nepresne casovani)