Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Micro sd karta 64GB - problém

Zdravím

Koupil jsem si micro sd kartu Samsung 64GB MicroSDHC Class 10 - čtecí rychlost 25MB/s. a přenosová 7MB/s. Chtěl jsem ji v mobilu na přehrávání filmů, ale mám problém s tím, že když filmy nahraju na kartu, tak se nehtějí přehrávat. Jdou pouze první tři nahrané filmy, u dalších se objeví - videoklip nelze přehrát. Patrně to asi bude rychlostí karty, ale nejsem si uplně jistý. Šlo by to nějak vyřešit.

díky

Mám samsung galaxy s3. Kartu by to mělo podporovat, zkoušel jsem na ní nahrát kolem 60GB a vše bylo v pořádku. Ale ty filmy nejdou spustit pouze ty první 3-4. Jiné přehrávače nepomáhají. Nemáte někdo zkušenosti s tím, že by jste na kartě měli více jak 30 filmů?