Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém, když zapnu google chrome tak mi vyskočí taková zpráva...

Dobrý den,
mám takový malý problém, když zapnu google chrome tak mi vyskočí okno s touhle zprávou:

Profil nelze správně otevřít.
Některé funce nemusí být dostupné. Zkontrolujte, zda profil existuje a
zda máte oprávnění ke čtení a zápisu jeho obsahu.

Nevím co s tím tak prosím poraďte.
Verzi google chrome mám nejnovější (nevím jaká to je),
OS: Windows 7 Home Premium,
64bitový systém.

Děkuji za odpověď

Nefunguje ten návod, anebo nefunguje prohlížeč s novým profilem? Odtrojanovával jsi?
Zkus AdwCleaner nebo MBAM.