Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji pomoc s Google Chrome

Nevím proč, ale všude po Chrome se mi začali ukazovat reklamy. Na každé stránce jich je několik, dřív to tak nebylo. Už sem i to jednou stalo, ale tentokrát už to nehodlám ignorovat. Dá se toho nějak zbavit kromě formy Addblock a pod, ale nějak nadobro? Může to být jen nějaká aplikace nainstalovaná v něm? Díky

Co máš proti AdBlocku? "Normálně" se reklamy nezbavíš.
Pokud je těch reklam podezřele hodně, zkus v počítači spustit AdwCleaner.

Divné mě po nainstalování adblocku aj vyskakovací okna přestala, různé reklamy které nebyly zakomponované do stránky taky. Když to je nějaká aplikace tak to je hloupost uživatele že si jí tam nechal nainstalovat.

Zdravím.. mám stejný problém s těmi Nav-links ... jenže mě opt out nefunguje (napíše, že už to bylo nastaveno) ale po restartu ntb se reklamy stále objevují...

Počítač už jsem projel ccleanerem, adwcleanerem, malwarebytes anti-malware.... našlo mi to pár škodliváků... ale stejně se to tu furt objevuje (avast už to taky pročistil)...
nemá někdo další radu jak se toho zbavit?? jedná se o ten zelený hyperlink dvakrát podtržený, který při přejetí myši zobrazí bublinu s reklamou... adblock apod na tohle nereaguje..