Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s novou grafikou

koupil jsem si grafickou kartu a jakmile sem na ni nainstaloval ovladac, tak mi vyskakuje porat ati warning, navic se mi zda, ze je to jeste horsi nez predtim a jakmile chci spustit spravce ati , tak se to ukaze na plose na 1 s pak to zmyzi a za 20s nevite nekdo co s tim je ? dekuji za odpvoed

Problem vydim jasne...

Pokud si tam nechal puvodni ovladace, tady predpokladam AMD Catalyst Control tak si udelal spatne..

Hned odinstaluj ACC a prejdi na stranky vyrobce te nove karty..

Presneji sem: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en- us

Nastav toto:

Product Type: GeForce
Product Series: GeForce 600 Series
Product: GTX 650
Operating System: Zadej svuj operacni system ktery mas...
Language: English

Search

A nasledne Download a po stazeni nainstaluj ovladace , pak reastartovat a nemel by byt problem...

Jednoznacna odpoved ano/nie neexistuje, pretoze na CD mas urcite ovladac presne na Tvoju kartu a z netu mozes stiahnut aj nevhodny ovladac.

Ked si vsak dostatocne pozorny a stahujes ovladac od vyrobcu, presne na Tvoju kartu a presne na Tvoj OS, tak ovladac z webu vyrobcu je novsi, odladenejsi a prisposobeny poslednemu ServicePacku.