Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepojenie kamery s PC

Zdravim vas.
Mam dalsiu otazocku - kupil som tuto kamerku http://cgi.ebay.com/Security-Hidden-Cam-Camera-Spy- Cam-Pinhold-Nanny-colour_W0QQitemZ130053161511QQihZ 003QQcategoryZ48632QQrdZ1QQcmdZViewItem
a rad by som ju pripojil ku PC...lenze neviem ako - cinch pripojenie na grafike nemam, len s-video /takisto ako na tv karte/. Tiez ma opravte ak sa mylim, ze so zvukom by nemal byt problem - redukcia z cinch na jack do zvukovky...

Takze pani, pokracovanie...Podarilo sa mi zohnat Pinnacle Studio 7 /viem, stara verzia, ale zadarmo/ a ku nemu bola v baleni strihova karta Pinnacle Systems Excalibur 4.1 /to ma na sebe napisane/. Su na nej dva IEEE 1394 porty, jeden s-video vystup, audio out a to najlepsie nakoniec kompozitny vystup :-) Dufam, ze ma potesite a poviete mi ze to pojde prepojit s kupenou kamerkou...A este nieco - ked uz to bude fungovat /ak bude/ v akom programe budem moct sledovat/zaznamenavat obraz z kamery v PC? - je na to vhodne to Pinnacle Studio 7, alebo poradite nejake lepsie, odskusane alternativy?