Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s instalací W7

potřebuju přeinstalovat OS na mém starém PC při instalaci mi hlásí chyvu "Windows cannot install required files. The file may be corrupt or missing. Make sure all files required for installation are available, abd restart the installation. Error code:0x80070017. nevíte prosím co stím ?

Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém, o tom neslyšels? (karel)

tak jo napíšu to trochu jinak. staré PC se nedala zapnout pořád se restartoval, prože se mi to již stávala předtím na jineném PC a pomohlo přeinstalovat OS tak sem to chěl přeinstalovat znova ... ale těď tam nejde ten OS nainstalovat ... neví někdo co stím ?

ale co ?

no zkus to zjistovat metodou pokus - omyl
Vymenuj jednotlive komponenty a po vymene nejake komponenty to uz bude ok.
Zacni vymenu slozitejsima vecma jako zakladni deska, cpu...
Pokud nic z toho nepomuze, ukonci vymenu lehcima vecma jako jine DVD medium (od souseda), jina mechanika (od souseda, z obchodu), jina RAM (od souseda, z obchodu)
Verim, ze nakonec na to prijdes
Verim, ze nakonec napises vysledek sem na poradnu, nas to zajima