Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Directx9

Ahojte, potřebovala bych poradit s directem x9. Stáhla jsem ho, nainstalovala, ale systém ho pořád nezaznamenal. Chci instalovat hru, ale pořád mi to píše, že nemám potřebný direct (9,0 c - nebo vyšší).
Je nějaké konkrétní umístění kam se má direct instalovat? Jelikož instalátor nenabízí sám žádné umístění, udělala jsem na disku C: složku Direct a tam ho nainstalovala - je to špatně?

Mám poslední verzi, je to říjen 2006. nástroj DXdiag - ten mi právě ukazuje verzi 8.1 - přesto, že jsem už instalovala 9.0c - to je to co nevim - jestli ho můžu instalovat kamkoliv, nebo jaké je umístění původní verze. Nejsem si jistá, jestli mám SP2, myslím ale že jo.