Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dle čeho dnes vybírat smartphone?

Dobrý večer,
potřeboval bych poradit ohledně smartphonů. Dnes jsou jich tisíce, plno značek, a tak dále. Ne, že bych se vůbec nedokázal orientovat, ale přeci jen vše nevím.
Asi hned na začátek bych možná hleděl na značku. Jaká je dnes značka, která vydrží "konstrukčně - naposledy se mi rozpadl SE st15i"? Ve značkách mě nejvíce mate HW výkon. Vezmeme - li například Alzu, když v ní zadám požadavky na HW, a potom nastavím řazení podle ceny od nejlevnějšího, tak nejdříve přicházejí (Huawei, Prastigio, ZTE, Sencor...) některé s poměrně vysokým výkonem, až teprve potom se začínají objevovat značky (Sony, Samsung...)
Ale ti již mají v poměru slabší výkon, jak to? Je snad HW kvalitnější, nebo se platí značka a je to šunt?
U těchto značek (Sony, Samsung...) čehož jsem si všiml je popsaný HW, tudíž u procesoru není napsaná jen frekvence, ale taky co to vlastně je, tedy kupříkladu Qualcom atd...

A co výkon? Na co zejména hledět pří výběru smartphonu dle HW? Případně na co hlavně hledět při výběru smartphonu?

Děkuji

Zdravím, tak jsem se vykašlal na celý Microsoft a nainstaloval jsem si jinou nějakou aplikaci Office. Umí otevřít (docx, xlsx, pptx a pdf) dále umí editovat, i vytvořit nový soubor. Nyní mám ještě otázku. Jelikož Android je systém, který lze použít zcela na všechno, šlo by do něj připojit USB flashka?

Na Lumii bych se tomu nedivil ale na "klasickém" tabletu s Droidem? OTG redukce je vlastně propojený Sense pin se zemí, proto to zařízení řídí a nepodřizuje se. Výrobci si na téhle blbosti chcou namastit kapsy a prodávaj to za nehorázné prachy.

Zdravím, chtěl j říci, že se mi podařilo přemountovat paměti, tedy prohodit interní SD s externí. Nepotřeboval jsem root. Zjistil jsem, že ve správci zařízení je volba, kterou paměť chci používat. Já jsem měl výchozí nastavení interní, a tak jsem to prohodil. Telefon se restartoval a já již konečně nemusím řešit co se mi do telefonu vejde a co ne.

Chtěl jsem se zeptat jestli nevadí, že všechny data aplikací atd. zůstaly ve vnitřní paměti. Vytvoří se nové na SD kartě, která je teď výchozí úložiště? Nebo je musím překopírovat? Jestliže se vytvoří sami nové, mohu zformátovat interní paměť, aby se pročistila? Děkuji