Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo a panty

Dobrý den, mám takovej spíše dotaz. Myslíte si, že se nějak může poškodit pant(nebo coklov jiného) u notebooku když jsem chtěl vzít nějakou věc za notebookem a omylem jsem drbl na levou stranu displeje, že notebook až poskočil? Hned jsem si řekl, že bude prasklý pant, ale naštěstí není. Myslíte, že jsem snížil životnost pantu nebo ne? A ještě jedna otázka, kdyby mi pant fakt omylem po nějaké době praskl což doufám, že ne uznávají se reklamace nebo jdou opravit? Mám Lenovo ThinkPad Edge E531 takže snad kvalitnější model, který by to mohl vydržet. Díky za odpovědi :) Vím možná blbý dotaz, ale chci znát vaše názory.

Praskaly panty u R31. Stalo se mi to taky, ale nebyla to totalka, spis jen popraskanej plast. U Thinkpadu T jsem jeste prasklinu nevidel (proslo mi jich rukama skoro deset, od T41 po T400).
T-rada zvlada i noseni notebooku za roh otevreneho displeje, u Edge bych si to netroufnul :)