Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Playstation3 rada zda koupit

Ahoj, chvilku uz premyslim o tom ze bych si koupil PS3. Chtel bych si na nem zahrat trena The Last of Us, GTA 5, Grand Turismo a nasli by se asi i jine hry. Nektere z nich jsou prave exkluzivitou jen pro PS3. S tim jak ted v CR vyjde PS4 ale nevim zda ma PS3 smysl jeste kupoval. Na internetu jsem se docetl ze ctyrka nebude zpetne kompatibilni. Coz znamena ze si na ni hry z PS3 nezahraji. Nasel jsem jen neco o online, ale tomu jsem moc neporozumnel. Prosim mohl by mi zde nekdo poradit jestli ma cenu, jak dlouho by mohli jeste vychazet hry na PS3. Jelikoz to nestoji par stovek nechci je jen tak vyhodit do vzduchu. Diky moc pokud se nekdo najde.

Tak her na PS3 je snad dost ne?

Nejsem odbornik na konzole, nevedu to, ale PS3 a PS4 je uplne jina architektura, PS3 je procesor Cell od IBM a PS4 je nejakej procak od AMD myslim s upravenym Radeonem HD7770 nebo tak neco. Teda bych i lajcky rekl, ze to kompatibilni byt nemuze.

Podle mě si stačí zodpovědět jednoduchou otázku - "Spokojím se s tím co za hry existuje a nevadí mi, když další nové nebudou?"
1. Pokud ti stačí výběr PS3 her, který je momentálně dostupný, volbou bude PS3
2. Pokud chceš hrát konzolové hry, které se plánují, volbou je PS4

Take pravda, her na PS3 je zatim dost, co jsem koukal. Ja v tomhle nemam prehled jelikoz jsem PC hrac. Cena PS4 pro me take neni moc prizniva. Chapu ze je to rozhodnuti vlastne na me. Spis jsem chtel jestli by se nasel nekdo kdo PS3 ma a nenapsal mi jak je to s poruchovosti. Ovladani pro me bude dost divny jelikoz jsem ovladac nikdy v ruce nedrzel.

Třeba to nebude tak strašný. Prosím mohl bych se vás tu ještě zeptat kde by bylo asi nejlepší PS3 zakoupit? Jestli na internetu: xzone.cz, alza.cz, czc.cz. Nebo zajít do kameného obchodu jako například planeo elektro, elektro world. Jde mi hlavně o reklamace, jestli s internetovými obchody se v rámci reklamací jedná dobře nebo je to jedno jestli zvolím internet nebo kamený obchod. V tescu bych ho asi nekupoval.

Co se her týče tak ty kupuji jen z xzone. Alza je někdy předražená až to hezké není. assi zvolím CZC, nebo skočím do toho planea jestli to tam mají. Prosím jak se reklamuje zboží zakoupené na netu? Pošlu jim mail že chci reklamovat to a to,a oni mi daj adresu, já to uhledne zabalim doorigo balení pošlu na udanou adresu a budu měsíc čekat až se vyjádří?

No tak teď fakt nevím jestli to koupím četl jsem nějaké recenze třeba tady: http://www.eurogamer.cz/articles/recenze-konzole-p laystation-3-superslim
A také jsem koukal na unboxing na youtube
Slim: watch
SuperSlim: watch
A dílenské zpracování poslední verze SuperSlim mě dost zklamalo. Čekal bych spíše postup vpřed ale tohle? Je tu prosím někdo, kdo tu poslední verzi PS3 má? Moc by mi to pomohlo kdyby mi na to zhodnocení napsal člověk co to nějakou dobu má. Ať už se jedná o Slim nebo SuperSlim.