Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problémy po reinstalování XP

Dobrý den,

prosím o radu: mám notebook dell inspiron E1405 dovezený z USA, bez recovery CD, s licencovanými XP a s dodatečně s rozděleným diskem (C,D). Muž má ten samý, ke kterému si "vydyndal" instalační CD Windows XP a driveru. Přeinstalovávali jsme můj počítač z důvodu pomalého fungování a málo místa v paměti, ale nedařilo se bootovat z HDD. Tak jsme se pokusili nainstalovat windowsy z instalačního CD k druhému počítači s tím, že tam jen zadáme můj product key a bude hotovo. Bohužel product key nebyl během instalace vyžádán a po nainstalování driverů a připojení na IE dochází k různým chybovým hláškám, zamrzání apod.

Nejsem žádný IT specialista, ale pokročilý, odvážný uživatel:-) Prosím poradíte, pomůžete?

předem díky, Lidas

Dobrý den,

problém vyřešen. :-)Podařilo se mi pomocí programu na aktualizaci product key změnit, http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/help/ge nuine/product-key#T1=tab03,ale problém přetrvával. Nakonec to vyřešilo doinstalování samotného Service Packu 3, protože se Service Packem 2, který byl nainstalován na mém instalačním CD mi nefungovaly updaty a tím pádem ani update stařičkého IE v6.

Tak třeba to někomu pomůže.

díky, Lidas