Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wan port is unplugged

dobrý den, můj problém je s připojením přes wifi router. když se připojím kabelem na síťovou kartu nb nebo pc, jde vše jak má. když se kabelem připojím na router tak v setupu routeru mi to píše "wan port is unplugged". dříve mi to chodilo tak jak má, to je z příjímače do routeru a odtud jsem byl připojený přes wifi do nb a kabelem do pc. tenhle problém nastal po výměně přívodního kabelu z příjímače do POE a výměny antény. mám TP-LINK TL-WR841ND a je 100% funkční- vyzkoušeno na jiné síti. děkuji za rady. karel nový

tak vyřešeno, bylo to neshodné heslo v NB s wifi. otázka ale zůstává, proč mi to psalo wan port is unplugged, wifi vůbec nedetekoval kabel a přitom po připojení na síťovou kartu jsem se připojil. každopádně děkuji všem co se podíleli na mém problému. děkuji a mějte se