Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hláška - Příkaz SCSI byl přerušen

Zdrávím všechny, pří pálední dvd se vždy po 1 procentu, se oběví tato hláška ,,Příkaz SCSI byl přerušen´´ a celé pálení se hryzne a pc musim restartnout, mechaniku mám LG gsa 4163B fw a106, media werbatim, nero 6.6.0.13, nemá někdo náhoudou podobnou zkušenost,případně neví, jak tento problém vyřešit, dělá mi to od doby, kdy jsem musel formátovat disk a přehrát okna, ale před tím vše jelo bez problému.Díky moc

podivné. To bude asi nejspíš problém hardwarového rázu. Doporučuju vyzkoušet mechaniku jinde.

Samozřejmě to může být efekt "rozes*aného systému" (TM). Pak pomůže vyčištění nebo reinstalace počítače.

Rozhodně ale napřed zkontroluj IDE kabel, zda je 80-žilový, případně jej zkus vyměnit.