Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poradit telefon do 2500-3000 kč

Dobrý večer potřeboval bych poradit ohledně koupě telefonu do 2500-3000 kč
Nějak tomu nerozumím a proto sem si říkal že se tu zeptám.
Chtěl bych aby telefon měl dotykový display a wifi,bluetooth,dual sim,android a hlavně aby se nesekal.
:)
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu jako od debila (debyla), původně: Mobyl (karel)

Vicemene vsechny telefony, ktere se prodavaji i u nas jsou bud z ciny nebo z koreje.

Vubec to teda neni o loajalite s Cinou, to by museli byt soudruzi i vsichni majitele iPhonu. :-D

Proste se daji takto koupit telefony levneji a pokud maji lidi bezne pozadavek do 4.000,- coz je proste na dobre vybaveny Android prilis malo, tak je to jedinna cesta, jak aspon trochu slusnej telefon koupit. Nevyhody jsou zrejme, pouze rocni zaruka, u mnohych cinskych obchodniku je reklamace bezproblemova tak maximalne 6 mesicu po koupi a obvykle musis pri reklamaci zaplatit minimalne jednu cestu (od tebe do Ciny). Zmineny etotalk chce jeste nejake penize navic za celni rizeni. Teda kdyz budes mit smulu, tak te muze telefon z Ciny vyjit na pomalu stejne penize jako kdybys ho kupoval tady, ale co takhle slysim, tak se to moc casto nestava. Kdyz vezmes dopravu pres DHL a nebudes mit smulu na celniky, ze ti telefon nezadrzi k celnimu rizeni (stava se v pripade nepravdive uvedenych udaju, pokud si toho vsimnou), tak mas telefon z Ciny doma za 5 dni, to je preci parada. :-)