Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vyčištění pc nejde internet

Zdravím,
obracím se na Vás s prosbou o pomoc. Noťas (win 7) mé přítelkyně byl tak zabalastovaný, že jsem s tím už musel něco udělat. Bohužel jsem natropil víc škody než užitku. Nejprve jsem to projel antivir a antimalware atd. programem (nainstalováno nebylo nic, zvolil jsem spy sweeper) k mému obdivu program nic nenašel. Krok 2 - klasika ccleaner, ten objevil 16gb zbytečností, hlavně internetové cache. Smazal jsem. Pak už ale následovalo peklo a nas**nost mé přítelkyně. Po restartování pc nabíhal velmi dlouho, po naběhnutí nereagoval téměř na nic (průzkumník nejel, žádný program nešel otevřít, nic). Restartoval jsem do nouzového režimu a odebral spy sweeper. Pak již komp naběhl a funguje vše, kromě připojení k internetu přes wifi. Zkoušel jsem všechno možné ale internet jsem nerozchodil. Bod obnovy předtím nastavený nebyl. Wifi drivery jsem tam nějaké dostal ale beze změny. Obávám se, že toho ccleaner na totálně zabalastovaném ntb semlel až moc. Nějaký tip před svěřením ntb pravým profesionálům? Díky a hezký den všem.

wifikarta je ve správci zařízení vidět? nikde žádné otazníky?
services.msc: běží služby "Automatická konfigurace sítě WLAN" (wlansvc) a "Protokol EAP" (eaphost)?
není spuštěn řídící program čínského výrobce wifikarty?

jedna technická: pc nezpomalují ladem ležící sw a instalačky na disku (s mírnou výjimkou přeplněných tmp adresářů)
pokud má windows pomalé odezvy, chce si to projít automaticky spouštěné programy po startu, např pomocí codestuff starter, ms autoruns, v nejhorším msconfig.exe.
i když ccleaner dokáže jejich seznam zobrazit, automaticky je nevypíná.