Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android

Čau. Jsem nešťastnej. Včera mi můj Samsung Galaxy S3 ukázal aktualizaci na Android 4.3. Fajn, byl jsem nadšenej a hned instaloval. Jenže od tý doby mi pořád stahuje fotky uložený v mobilu, který už tam mám dávno, takže nevím odkud, ale stahuje, přestože je mám v mobilu na paměťový kartě a nikdy nikde jinde nebyly. Přitom synchronizaci s Dropbox atd mám vypnutou. Navíc telefon často nereaguje, trvá třeba minutu než se rozsvítí displej. Messenger pro komunikaci na Facebooku je prakticky nepoužitelný. Neukazuje kdo je online a neustále se seká. Další funkce také žádná sláva. Především telefon nejde ovládat už jen kvůli tomu, že cca po minutě, co jsem zmáčknul tlačítko, laskavě rozsvítí displej. Už jsem zkoušel od restartu telefonu, přes vypnutí, po vyjmutí baterie. Mám i starou, takže i tu jsem zkoušel. Nic nejde. Na Android 4.2 šlo vše v pohodě. Prosím poraďte, jsem zoufalej.

Já to tak měl u Note2, ale dával jsem fullwipe. Po přihlášení ke google účtu se mě to ptalo, jestli se mají na disk nahrát všechny fotky (to zatržítko).
Když ti to samo synchronizuje s Diskem, tak jsi to musel někde povolit, mrkni do nastavení nebo to nech dojet, on se po čase uklidní. Pak můžeš duplikáty smazat (pro jistotu nejdřív místní adresář v PC \Dropbox zazálohovat).
Co tak čtu, tak s těmi lagy nejsi jediný...

Nic jsem nenastavoval, vše začalo hned po té aktualizaci na 4.3. V nastavení mám celou synchronizaci vypnutou. No a asi se po čase neuklidní, dělá mi to pořád dokola..Ty samé fotky..

Snad co nejdřív vydají nějakou opravu nebo mě to přivede asi k infarktu.