Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba na novém HDD

Koupil jsem si nový WD sata disk. Ten jsem si pripojil jeste k puvodnimu disku a ve windows si na nem udelal 2 partition (tem byly pridelena pismena F a G). Na druhy oddil jsem si presunul vsechna data z puvodniho disku a pote jsem pocitac vypnul a puvodni disk odpojil. Problem ale nastal v okamziku, kdyz jsem zacal na novy disk instalovat system. Jakmile probehla prvni faze instalace XP, pocitac chtel restartovat, jenze jakmile zacne disk bootovat, vyhodi mi chybu "Chyba pri spousteni systemu". Zadne DISK BOOT FAILURE, ale tak, jak jsem napsal. Takovou chybu jsem jeste nevidel. Samozrejme mi to znemoznuje pokracovat v instalaci. Zousel jsem i opetovny instal, dokonce z nouze i jine medium s windows. Porad stejna chyba. Z puvodniho disku nabootuju okamzite. Myslite, ze muze ten novy disk byt poskozeny? Nejevil se chybny, data na nej sly bez problemu nahrat a jde z nej i normalne data nacitat. Nebo nemuze byt problem ve spatne vytvoreni partition? Predem moc dekuji za rady

Tak problem je vyresen. Vyresil ho prikaz FIXMBR v recovery console... moc nerozumim jak, ale po nem uz disk zacal bootovat, ackoliv pri bootu vyskocila chyba o rozhazene strukture disku a neschopnosti pokracovat v bootu. Kzadopadne nasledna reinstalace win jiz probehla bez problemu. Diky vsem za snahu pomoct