Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem film český sen s titulky

ahoj,prosím potřeboval bych stáhnout film ČESKÝ SEN,ale potřebuju s českými titulky. Je to pro neslyšícího. Nemohu ho nikde sehnat. Neporadili by jste mi prosím? Děkuji

umíš číst,že je neslyšící? Dostali to minulý týden, sám si to nenašel,protože jako neslyšícímu se to špatně hledá. Ale to ty nepochopíš,zřejmně nemáš zkušenosti s podobným postižením. Zítra se s ním uvidím na tréninku, chtěl jsem mu pomoct. Potom odjíždí zpět do školy na internát. Ale ty to neřeš.

na hledání na googlu nepotřebuji slyšet, ale číst a psát.

To je prave ten vtip. Spousta neslysicich ma problem se ctenim i psanim, protoze jejich hlavni jazyk - znakovy jazyk - ma uplne jinou gramatickou strukturu nez cestina. Ale to je na dlouhou debatu.

Kazdopadne na druhou stranu si taky rikam, ze napsat do google "cesky sen download" a "cesky sen titulky" by mel zvladnout vazne kazdy.

Ale dobrý,nechcete pomoct,nepomáhejte....v pohodě. Jen jsem chtěl pomoci neslyšícímu kamarádovi,který za nás hraje a znám ho z našeho florb. týmu, protože vím jak mají tito lidé těžký život. Nebudu nikomu nic víc vysvětlovat,už to neřešte. Prosím o zamknutí vlákna