Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťový ovladač

Zdravím. Mám síťový adaptér od firmy TP-LINK,ale bohužel nevím přesný model. Existují na něj nějaké universální ovladače pro všechny TP-LINK adaptéry, nebo popř. Poradíte mi Kde bych mohl zjistit přesný model ? Příručku k tomu nemám bohužel nemám. Kde bych pro něj mohl stáhnout síťové ovladače pro Windows 7 64bit?

že na metu na nějakém blogu někdo napsal že to může zničit celý komp

lidi toho na blogu napíšou ... nejspíš to nepůjde ani nainstalovat.
instalační .inf soubor určuje, pro které chipy je jeho ovladač určen, např.:

[TP-LINK]
;%IP100.DeviceDesc% = ip100.ndi, PCI\VEN_13f0&DEV_0200

samozřejmě vadný ovladač síťovky pc nezničí, jen to nebude fungovat.

neznámý hw ti vypíše diagnostický sw, free verzi má třeba siw.