Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý PC

Dobrý den,
mám dotaz. Mám hrozně pomalý PC, jedna fotografie se otevírá až 1 minutu v obyčejném prohlížeči fotografií. Otevřít si stránku v prohlížeči je o nervy. Celý PC ve všem je zasekaný. I správce úloh se otevřel až za minutu. Start WIN je rychlý, do 45 sekund.
Windows 7 Ultimate jsem instaloval cca před měsícem. Bylo to po úplném formátu.
Ovladače na grafickou kartu i základní desku mám aktuální.
Antivirus UnThreat je aktivní a pravidelně jim kontroluju PC.
( Jiné antiviry jako AVG a Avast mi zpomalujou WIN ještě mnohem více. ).
Pravidelně také čistím PC programem Advanced System Care.
Pravidelně defragmentuji.

Na to že mám dvoujádro 3,00GHz a 4GB RAM se ten počítač chová strašně. Grafická karta je NVIDIA GeForce GTS 250.

Nafotil jsem ve Správci úloh záložky Procesy, Služby a Výkon jestli se v tom někdo vyzná a něco v tom třeba najde ... pro mě je to španělská vesnice.

Děkuji za jakékoliv nápady co s tím, děkuji

Nejzajímavější je ta fotka, kterou jsi sem nedodal - msconfig, roztažená pole tak, aby byly vidět cesty k souborům - Příkaz. Nejprve prostě VŠECHNO zakaž. Zrestartuj PC a pak uvidíš, jestli se to zlepšilo. Předpokládám, že jsi už kontroloval PC na škodnou. Nejen na viry, ale taky na trojany.