Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZTE Grand X - jo nebo ne ?

Dobrý den, hledám mobil který by byl především na Internet a Fotky.
Nyní jsem narazil na ZTE Grand X který má 1024 MB RAM, Rozlišení - 960 x 540 a má 1.6 GHz.
Takový telefon za 2890 KČ jsem ještě nenašel a chtěl bych se zeptat jestli si ho mám koupit nebo ne.
(Ještě než jsem na něj narazil, přemýšlel jsem o HUAWEI Ascend G510 jenže tenhle je specifikacema lepší.)

co viem tak niektore (vela) aplikacie z marketu nejdu prave kvoli procesoru a vykonom je na urovni 800 - 1 ghz jednojadra. plus dotykova vrstva je dost slaba a necitliva. ale nemusi mat intel, nepises ci chces zte grand x alebo zte grand x IN, to su dva modely.