Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pomalým připojením k internetu

Dobrý den zase otravuju ale nějak na to prostě nemůžu přijít tak snad někdo z vás bude vědět. :)

Koupil jsem si notebook Lenovo Z510 a když jsem vše nastavil a aktualizoval na win 8.1 tak mám strašně pomalé připojení k internetu ukazuje mi to připojení do 11Mb/s a načítání stránek a tak je skutečně smutné a vedle mám 3roky starý asus a tam se stránky načítají o poznání rychleji a připojení mi to píše 150Mb/s nevíte co s tím?

wifi je přepnuté na géčkový režim.
slabá integrovaná anténa nebo nefunkční ovladače pod zmetkem win 8.1

mě docela vrtá plyšovou hlavou, když jsou windows od visty v podstatě stejné, proč mají v každé verzi nekompatibilní ovladače? k čemu teda jsou nové verze windows co 2-3 roky?