Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje mikrofon

čau, nemohl byste mi někdo helfnout?Funguje mi mikrofon, slyšim se ve sluchátkách ale prostě na skypu nebo na icq mě nikdo neslyší.V ovládání hlasitosti mám všechno na maximu, v dalším manažeru hlasitosti mám taky všechno volume doprava, ale prostě nikdo mě neslyší.Dělal sem si i testy na mikrofon v ovládacích panelech a nebere mi to.kdybyste nědko mohl, fakt díky moc.čus david

první musíš rozjet záznam zvuku. u dnešních lerpších zvukovek je lepší použít program co se k nim dodává /čili ne klasickej repráček z windows ale nějaká ikona vedle něj/. To že slyšíš na příposlech znamená že to jede OK ale ještě ho musíš vybrat jako výchozí pro záznam. Nedávno jsem právě narazil na to, že zvukovka měla záznam přeplý na přední /nepřipojený/ mikrofon-proto to nastav přes tu dodanou aplikaci. Taky se ti mohl nastavit jakom výchozí mikrofon např. na web camře