Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herná PC zostava do 700€

Zdravím, chcel by som poprosiť o rady pri skladaní PC zostavy ktorej špecifikácie uvádzam nižšie :

1. Finančný limit : 700€ (čím menej tým lepšie pri zachovaní nižšie uvedeného)
2. Zostava bude primárne slúžiť na hranie novších hier typu gta5, séria assasins creed, crysis 3 a pod, nepotrpím si na ultra detaily, som veľký fanúšik hry Word of Warcraft, tam by som uvítal najvyššie detaily.
3. Operačný systém mám zakúpený Windows 7 64 bit
4.Zostavu bude skladať známi
5. Monitor mám s max rozlíšením 1920 x 1080
6. zo zostavy ešte nemám zakúpené žiadne komponenty, špecifické požiadavky by som mal jedine ak je to reálne procesor i5 od intelu a grafickú kartu s GPU Nvidia, čo sa týka zostavy a procesoru o pretaktovanie v budúcnosti nemám záujem. Čo sa týka pevného disku SSD sa mi zdajú ešte príliš drahé...nedávno som čítal o SSHD hybrid medzi HDD a SD napr od výrobcu Seagate.

Budem vďačný za akékoľvek reakcie a rady. :)

je blbost kupovat tuhle grafiku. Dneska vyšla na trh levnější R9 270 (podtaktovaná 270x) která 660tku poráží a bude i o něco levnější. Doporučuji počkat par dní. http://extrahardware.cnews.cz/radeon-r9-270-oc-gam ing-msi
-http://www.alza.cz/graficke-karty-s-cipem-amd-rade on-r9-270/18854783.htm
osobně mě celkem vytočilo že české obchody cenu krapet přehnaly v ohledu na cenu v USD 180 = 3626 kč. Doporučil bych počkat opravdu pár dní snad se ceny srovnají.

zdravím rád by som skompletizoval tú zostavu, finálna podoba by mala byť podľa rád vyššie teda takáto:
Zdroj:
SEASONIC zdroj 600W SS-600ET F3/ 12cm fan/ PFC/ 80PLUS Bronze
Grafická karta:
radeon-r9-270x/msi-r9-270x-gaming-2g-pci-e-2gb-gdd r5-2dvi-hdmidp
Procesor:
INTEL Core i5 3470 3,2GHz, 6MB, socket 1155, BOX
HDD:
WD 1TB HDD Caviar Blue/ WD10EZEX/ SATA600/ Interní 3,5"/ 7200RPM/ 64MB
RAM DDR3:
Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 (KHX1600C9D3P1K2/8G)
Základná doska:
MSI Z77A-G43/ IntelZ77/ LGA1155/ DDR3 1600MHz/ ATX
CPU chladič:
GELID chladič CPU TRANQUILLO 4xH/Pipe pro Intel i AMD s.775/1156/1366/754/939/940/AM2/AM3
DVD-RW mechanika:
LG DVD±R/±RW/RAM, GH24NS 24x SATA černá bulk
Ventilátor do skrine:
GELID ventilátor SILENT 12 PWM, 12cm, hydrodynamické ložisko, Pulse Width Modulation control
Skriňa MiddTower:
COOLERMASTER MidT K380, USB3.0, ATX, bez zdroje, černý, průhl.bok
Napájací kábel:
Wiretek kabel síťový 230V k počítači 2m/ přímí konektor/ 10A
+ adapter DVI-I na VGA kedže zatiaľ mám starší monitor, na nový už neostávajú teraz zdroje
Prosím o finálnu kontrolu zostavy (oproti navrhovanej M-polovej zostave je tam snáď len iný zdroj a skriňa .... a grafika čo odporúčal dwarfex1, ale pre istotu sa ešte raz uistím :) .. ) )ďakujem
Odstránené odkazy na e-shop s pochybnými praktikami. (los)