Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prehravac videi na Nokiu 6280

existuje nejaky java prehravac 3gp a mp4 videi ktory by vedel videa napriklad posuvat a tak? na Nokie serie 40.

dik

no,nasiel som iba nejaky player pre nokie so symbianom 60:-( to asi fungovat nebude.. nasiel som ale jedneho tipka na fore na nokia.com a ten tam dal zdrojovy kod programu ktory vyvijal v jave..

http://discussion.forum.nokia.com/forum/showthread. php?t=77421

dalo by sa z toho zdrojaku nejak vytvorit subor s priponou .jar?

ak mate nejaky napad,dik..v programovani sa nevyznam vobec takze sry:beer:

takze azor mi pomohol spravit jar.je to v mobile uz ale na vyber mam :
siren from jar
promo video from jar
video 3gp from jar

podla zdrojaku treba asi vytvorit nejaky subor alebo playlist alebo ja neviem:-(

neviete niekto poradit? thx