Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s e-mail schránkou

Dobrý den,

Používám e-mail od seznamu a tento týden mi na něj přišel spam ve kterém byl obasažený text(na který šlo kliknout) a příloha.Omylem jsem na tento text kliknul a ihned mi vyskočila nová karta, kde se text objevil znovu. Mám za to, že jsem asi otevřel přímo přílohu kliknutím na daný text.Nyní mám strach, aby se mi do počítače nedostal vir, nebo abych se nestal např. účastníkem nějaké placené soutěže. Nadruhou stranu si říkám,že mě mohl e-mail po nechtěném kliknutí přesměrovat na nějakou zabezpečenou stránku, kde se mi objevila tato příloha.V adresním řádku jsem si totiž všiml, že se mi text zobrazil přes e-mail.cz, bez toho, aby mě to přesměrovalo např. na nějaký web. Prosím o radu a předem děkuji za odpověď.

Děkuji za komenty, rád bych ještě zdůraznil že jsem na to klikl fakt nechtě,normálně si dávám pozor na co klikám. V e-mailu nebyl přímo odkaz na nějakou stránku,ale nejspíše tak fungoval celý text.Dokážete odhadnout jestli jsem tedy otevřel přílohu nebo mě to mohlo přesměrovat někde jinde.Ještě jednou připomenu, že předtím než jsem uzavřel kartu tak jsem si všiml, že se mi stránka zobrazila přes e-mail.cz. Díky za odpoveď.