Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet explorer zamrzne po najetí homepage

Mám na opravu notes Asus ee PC s windows 7 kde nelze používat Internet explorer poslední verze. Vždy když ho spustím aplikace hned neodpovídá nebo najede domovská stránk a zásek.
Pokud ho zapnu v nouzáku se sítí tak jede. Zkusil jsem odinstalovat pomocí windows vymazat nastavení atd. nic nepomáhá. Antivir je AVG a zá se že nijak neblokuje, jinak notebook je firemní takže spyware myslím že nehrozí. Ostatní prohlížeče jako Firefox jedou v pohodě, bohužel firemní aplikace potřebují explorer.

Zkus najít odpovídající fix: cs, je ale možné, že je něco nahnilého v OS.
Tu karlovu radu jsi zkusil?