Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC HD2 (zpět Windows Mobile)

Ahoj, zakoupil jsem HTC HD2 a je na něm nahraný Android.
Chtěl bych zkusit nahrát zpět WIN ale nemůžu najít žádný návod.

Nemá s tím někdo zkušenost že by mi poradil nebo mě odkázal na nějaký návod?

Díky za pomoc
Změna předmětu, původně: HTC HD2 (Kráťa)

Na češtinu se musí udělat úprava v registrech.
Bohužel mi odchází zdroj, což se projevuje zatuháváním kurzoru myši. ]:(

Stahni si program pro úpravu registrů Resco Explorer.

Takže kterou hodnotu na co změnit je zde:

http://www.science.co.il/Language/Locale-Codes.asp

Takto má vypadat přepsaná hodnota:
HD2-czech-settings.png

článek od "nejvyššího" je zde:
http://myego.cz/item/htc-hd2-cestina-v-htc-sense-i -v-anglicke-verzi-telefonu

Ufff. už blbne i kurzor myši a zadrhává se to... POSTING....

Tak hlavní výhodou je maximální výdrž a stabilita.
Proto tam mám tenhle systém já.

Hlavní nevýhodou jsou pak aplikace, které se už pro tento systém většinou nedělají.

Co jsem slyšel, tak Win 7.5 vydrží den. To už má lepší výdrž nějaký android, cos tam měl.

Zatím máš obrovskou výhodu, že se můžeš rozhodnout a zkoušet (mezi 6.5 a Androidem).

Já mám koupenu navigaci Be on road a naplánované schůzky na půl roku dopředu.
Takže přeinstalace a následné přepisování by zabralo... hodně dlouho.

A stačí mi, co to umí už teď (hlavně ať je na to spoleh).