Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Custom rom na Xperii T

Zdravim chystam se nahrat na xperii T custom rom chtel bych od vas doporucit nejakou vhodnou rom zalibil se mi SiyahKernel-XT. ale je ve fazi alpha takze bych se toho moc nechytal.
bylo by dobre kdyby jste mi dali nekdo tip nebo odkaz s navodem na xda developers. a chci se jeste zeptat jestli se budu muset hledat primo verzi pro moji verzi nemyslim tim OS ale tu verzi od t-mobile tu bond edition ci co to je.

edit Root mam

Nepotřebuješ žádnou speciální edici pro T-Mobile verzi. Mobil jako mobil, hardware i software to má stejné, jen pár kravin od T-Mobile to má navíc. Hlavně si zalohuj mobil a pak prostě flashni romku a uvidíš. Pokud nebude něco v pořádku tak jen obnovíš zálohu. Nemáš se čeho bát.

PS: Tady je úžasný návod na vše co potřebuješ

http://www.androidpolice.com/2010/05/08/complete-g uide-how-to-flash-a-custom-rom-to-your-android-pho ne-with-rom-manager-full-backup-restore/